Kontaktujte nás
kontaktujte nás na adrese jirilang@jirilang.cz

Facebook


Vzdělávání
navštivte naši stránku e-Learning JLQ

Užívání JL technologií
žádost

Semináře

Nabídka seminářů pro firmy a podnikatele na základě Vašeho zájmu.

 

 

 Na pomoc podnikatelům!

Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

 

 www.tetraktys.cz

 

 

 

Program seminářů:

Seznámení s projektem Tetraktys, vysvětlení působení JL technologií, prezentace využití JL v praxi.

 

 

Bonus pro účastníky seminářů:

Vypracování bezplatného nezávazného návrhu řešení pro každého účastníka.

 

S námi jste vždy o krok napřed

Slovy jako ekonomická krize či recese jsme doslova bombardováni každý den. Pronásledují nás s cílenou důkladností a nelze jim uniknout. Ruku v ruce s tím jdou i recepty na její překonání, nicméně jak se zdá k pozitivnímu obratu v dohledné době nedojde. Jistě, firmy ji můžou například řešit snížením nákladů nebo propuštěním.

Existuje jiná cesta k jejímu překonání, než jsou tyto razantní a velmi nepopulární způsoby?

Ano, je to projekt fyzikální podpory firem Tetraktys.

 

Co to je Tetraktys?

Tetraktys je projekt fyzikální podpory firem. Jeho základ vychází z JL systému, který založen na principu kvantové rezonance.

 

Jak může pomoci?

Tetraktys má široký okruh využití. Pomáhá v personalistice, marketingu, propagaci ale i pro aktivaci materiálů nebo úsporu paliv, výčet možností však není zdaleka konečný. Vzhledem ke své flexibilitě má široké uplatnění. Pro přiblížení jeho účinků zvolíme příklad z oblasti prodeje, který každý z nás zná. Jak přesvědčit zákazníka, že náš výrobek je ten pravý bez kterého nemůže být?

Z psychologie víme, že tzv. haló efekt neboli první dojem je u spotřebitele primární. V tento okamžik je jeho myšlení osloveno objektem s následným uložením do povědomí. Zkušenosti potvrdily, že zákazníci na základě svých vzpomínek objekt vyhledávají, protože v nich navozuje příjemné pocity.

Praxí prověřené úspěchy

Historie JL systému ze kterého vychází Tetraktys se datuje do devadesátých let. Namátkou zmiňme Jihočeské pivovary, pivovar Samson, BIOS Sedlčany, časopis Reflex a mnoho drobných podnikatelů. Bližší informace najdete na www.jirilang.eu nebo www.tetraktys.cz.

Vaše firma, nebo podnikání může velmi brzy nastartovat svůj úspěch, zvýšit obraty, zvýšit zisky. Zúčastněte se některého našeho semináře. První krok jste již učinili!

 

Vyplňte zde přihlášku. Bude Vám vystavena faktura. Po jejím zaplacení Vám bude zaslána vstupenka (nebo požadovaný počet vstupenek) na zvolený temín semináře s určením místa konání.

 

Těšíme se na setkání s Vámi v Berouně!

firma Jiří Lang